• Şirketimiz 1975 yılında kurulmuş olup, bugüne kadar genellikle DSİ'nin Büyük Sulama İnşaatları ile Milli Savunma Bakanlığının Konya Askeri Cephanelik İnşaatı ve Milli Savunma Bakanlığı'nın Ankara'da bina inşaatı, Botaş'ın Doğalgaz Boru hattı inşaatını yaptık.   Devlet Su İşleri'nin Sulama İnşaatları muhtevasında, regulatör, tünel, pompa istasyonları, köprü, yol, çelik cebri borular gibi önemli yapılar bulunmaktadır.

      Yeni bir konu olarak Türkiye'de geleceği olan bir konu Doğalgaz Dağıtım Şebekesi işine girdik. Doğalgaz Kanunu gereği Doğalgaz işi yapan şirketler başka bir konu ile meşgul olamayacağı için mevcut inşaat şirketimiz yerine, aynı ortakların kurduğu Çinigaz A.Ş  olarak Kütahya Doğalgaz Dağıtım Lisansını 30 yıl süre ile aldık işe başladık. İnşaat Şirketimiz adına Doğalgaz Şebekesi İnşaatını yapmak üzere Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan Doğalgaz Yapım ve Hizmet Sertifikası aldık. Doğalgaz Şebeke İnşaatını fiilen Setaş İnşaat A.Ş olarak biz yapıyoruz.

      Ekskavatör, Dozer, Greyder, Yükleyici, Silindir, Vinç, Damperli Kamyon, Transmikser, Merkezi Beton Santrali gibi iş makinalarımız yeterli sayıda mevcuttur.

      Mali durumumuz, finansman kaynaklarımız yeterlidir. İlişikte çalıştığımız bankalardan aldığımız referans mektuplaından şirketimizin finansman gücü görülmektedir.

      Şirketimizin kuruluş tarihi olan 1975 yılından beri Şirketimizde görevli her meslekten Mühendis, Teknik Personel kadromuzda yeterli sayıda vardır.

      Şirketimizin kuruluş yeri Adana olmakla beraber 2008 yılından beri, fiilen inşaa ettiğimiz kendi malımız olan Nasuh Akar mh. 1400 sk. No:34 Balgat, Çankaya / Ankara genel merkezimize faaliyetlerimiz devam etmektedir.

      

   

  Abdullah Rasim Akdoğan

   Yönetim Kurulu Başkanı